Jakim są Państwo klientem?
Klientem prywatnym   |   Klientem biznesowym
:: GPrzetwarzanie reklamacji
Proszę mieć na względzie, że formularze są dostępne wyłącznie w języku angielskim i niemieckim.
W związku z tym prosimy Państwa o składanie zapytań w języku angielskim lub niemieckim, ponieważ możemy obsługiwać wyłącznie angielskie wzgl. niemieckie zapytania.


Szanowni Państwo,

absolutne zadowolenie klientów stanowi dla nas najwyższy priorytet, dlatego zgodnie z naszymi surowymi normami jakości IHQ (Instytutu Fotoniki i Elektroniki Kwantowej) gwarantujemy Państwu produkt na najwyższym poziomie, będący bez zarzutów pod względem technicznym.
Jeśli jednak znajdziecie wady w okresie gwarancji ustawowej, to prosimy zwrócić uwagę na następujące punkty, aby zapewnić sprawne rozpatrywanie skargi:
 1. W celu uzyskania numeru RMA proszę użyć formularza on-line wzgl. poprosić o jego przyznanie wysyłając e-mail (rma@intenso-international.de) lub faks: +49 4441 / 9991-789 korzystając z zamieszczonego obok formularza RMA (PDF).
 2. Następnie otrzymają Państwo od nas (e-mailem lub faksem) odpowiednie potwierdzenie zgody na zwrot towaru oraz numer RMA.
  WAŻNE: Potwierdzenie to należy umieścić na zewnętrznej stronie paczki!
 3. Nadesłany towar i mieszczące się na potwierdzeniu zgody na zwrot towaru dane muszą się ze sobą zgadzać. Proszę dokładnie sprawdzić wszystkie przekazane przez nas dane (produkt, ilość, cena).
 4. Uznanie odbywa się w cenie wynikającej z ostatniej faktury. Gdyby data zakupu wykraczała przed okres 6 miesięcy, Państwa uznanie odbędzie się w aktualnej cenie cennikowej. Naprawa lub wymiana produktu nie odbywa się.
 5. Wysyłka zwrotna musi być zaadresowana bezpośrednio do nas i zrealizowana bez żadnych opłat z naszej strony. Nasz dział reklamacji nie będzie mógł przyjąć żadnych nieopłaconych paczek ani wysyłek zwrotnych bez potwierdzenia zgody na zwrot towaru.
 6. Do wysyłki zwrotnej należy dołączyć kopię dowodu zakupu (pokwitowanie dla klienta)!
 7. Numer RMA jest ważny przez 14 dni.
 8. Nadesłane Państwu potwierdzenie zgody na zwrot towaru z odpowiednim numerem RMA uprawnia Państwa do zwrotu towaru. Poprzez przyjęcie towaru nie zapewniamy spełnienia żadnych roszczeń. Będą one mogły zostać spełnione dopiero po zakończeniu sprawdzenia reklamacji.
 9. Nie oryginalny zakres elementów zasilających (np. nośniki, pudełka, torby, itp.) muszą być usunięte przed powrotem z urządzenia.Powrót przypadkowo zostałych wyslanych produktów do nas nie jest możliwe.
 10. Czas obsługi reklamacji: do 4 tygodnie.
 11. Adres do wysyłek zwrotnych:

  Intenso International GmbH · Retourenabteilung
  Kopernikusstraße 12 · 49377 Vechta · Germany
WAŻNE: Wysyłki zwrotne bez numerów RMA nie będą mogły być przyjmowane!
Reclamação
Znajdują się Państwo tutaj: Intenso » Pomoc » Reklamacje (Klientem biznesowym)
Najczęściej zadawane pytania Do pobrania Reklamacje